W Brazylii Gigi Madeddu …. idziemy!

Post 9 of 76
Sao Miguel

Piątek “od pierwszego projektu”the Secret Spot ”

Destination Sao Miguel do Gostoso

Z grupy Matteo Spanu i Rossel Bertoldo

Wszystko jest gotowe na wakacje z jeźdźców. Tak można określić projekt, który będzie się kształtować w ciągu kilku dni od lotniska Fiumicino. Latać do Brazylii z Gigi Madeddu i Matteo Spaņu, Freestyle i chwiać sukcesu, które towarzyszą dużej grupy windsurferów do odkrycia jednego z najbardziej popularnych zimowych nowych miejsc: Sao Miguel do Gostoso. Z nimi także młody talent Rossel Berthold.

UnNowy projekt dla windsurfingu, które nazywa The Secret Spot, uruchomiony przez Agencję święta Kinga, zorganizowana przez Klub Sa Windsurfing Bar i Surf Center Bracciano przy wsparciu Whitereef, importera wśród innych marek północy i Fanatic orazdalla linia odzieży Arbeke.

Od 09 listopada do 01 grudnia przez trzy tygodnie zabawy i relaksu w pięknym miejscu, w Ameryce Południowej znany stały wiatr, który wieje w tym czasie cały dzień bez odpoczynku, gdzie jest dr Wiatr, surf miasto Pawła Migliorini,una stary znajomy windsurfing włoski, który wyemigrował do Brazylii, w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

UnaWymarzone wakacje, ciepłe. Gdzie problemy życia codziennego pracy są odłożyć na bok, aby zrobić miejsce na hamaku odrodzenia, schodzenia niekończące manewrów i skoków na wolność do caipirinha przed najbardziej piękny zachód słońca na plaży na świecie.

UnElastyczny program dla uczestników, które w trzech jeździec będzie miał stały punkt odniesienia na czas trwania ich pobytu. Od rana, gdzie po pełnym śniadanie wybrać razem najlepszy sprzęt Trymery do warunków pogodowych, to wszystkie wody ładnym surfingu z przyjaciółmi. W godzinach popołudniowych, zdjęcia i filmy wideo do wszystkich,un przypomnienie o magicznych chwil, które mieszkają razem.

Wieczorem toi zwykle nieunikniona rozmowa o tym, co zostało zrobione w wodzie, poprawek, emocje na dzień lub pozytywnych zakłócone przez kilka wypadków też. Zawsze z uśmiechem, a muszą na wakacje marzeń.

zawodnicy

Gigi Madeddu jest jednym z najlepszych zawodników we Włoszech, specjalizujących się w freestyle jest również lubiący fali. Mieszka w S. Antioco, szczęśliwej wyspie wiatru w południowej części Sardynii, gdzie stworzył windsurfing Klub Sa Barra. Instruktor niechlujstwa, doskonałym motywatorem, a także ciągłe doskonalenie jego poziom rośnie talent ważne dla przyszłości tego sportu.

Matteo Spanu jest królem Capo Mannu i Funtana Meiga. Waver hartowane, plamy miłosne jak i Ponta Preta Hookipa gdzie duże fale i warunki brzegowe sąil chlebem powszednim. Życie na adrenalinie, który rozprzestrzenia się łatwo do tych, którzy są w pobliżu. Wiele faktów i kilka słów, jak w stylu dowolnym, gdzie bronialla świetne, chociaż nie jest jego ulubiony sport.

Rossel Berthold jest wschodzącychil talentów Sa Barra, wychowany w każdym względem przez Gigi Madeddu wykazały stałą poprawę w ostatnich latach. W tym roku zadebiutował w pierwszych wyścigach kariery i jego pierwszej podróży do Brazylii, będzie przydatny do testowania potencjału poza Włochami.

INFO:
Dla wszystkich informacji, aktualizacji, zdjęć bezpośrednio z Sao Miguel do Gostoso kliknij jak i sprawdzeniu FB: https://www.facebook.com/SaoMiguelDoGostosoInBrasileConGigiMadeddu?fref=ts

STNo work tribe

Menu

Facebook