KLASA windsurfer National Championship: Papierów wartościowych do SENSINI, WIRZ, MARCHESI, PACITTO i VOLPINI

Post 2 of 76

Została zawarta w Shilling di Ostia w deszczu, ale w pięknie i radości, 38. klasa mężczyźni i kobiety (29-30 września 2012) Mistrzostwa Narodowy Windsurfer.

Z ponad 100 uczestników, podzielonych na 5 klas wagowych (duże, średnie, ciężkie, lekkie i średnio ciężkich i kobiet), 4 wyścigi odbyły się (z różnicy) według kategorii, na kursie na wiatr-zawietrznej,the sama również Ameryki Puchar. Wygórowane warunki pogodowe w pierwszym dniu, z silnym wiatrem z południowego wiatru 20-25 węzłów i wymagających warunkach na morzu z fal tworzą, mogą wydajność pojedynczego zdarzenia, które odbyło się tylko do kategorii C i D (ciężkie i średnio-ciężki).

Wszystkie inne testy przeprowadzono następnie w drugim dniu, naznaczone lekkim deszczem i wiatrem mniej napięta wschodniej, następnie na południe wiatr się zmienił i wzmocnione 18-22 węzłów. Pomimo trudnych warunków pogodowych na stole jak ten projekt, sportowcy z windsurfingu klasy, windsurfing matrycy historycznej, udało się próby sił, aby zakończyć wyścig.

Oto ostateczne wyniki: włoski mistrz Alessandra Sensini,an ikona włoskiego żeglowania na pokładzie windsurfingu, który wygrał swój pierwszy wyścig, świeże o powrocie z Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012, a następnie w drugim miejscu przez francuski, włoski, naturalizowany Celine Bordier i Marta Cammarano, urodzony w 1984 roku, zakończył na trzecim miejscu.

W kategorii Światła, wygrał po raz drugi Andrea Marchesi, który wygrał w 2011 roku, a następnie przez Mario Valdivieso na drugim miejscu i byłego mistrza świata Paolo Barozzi trzeciej.

W kategorii średniej światła, na pierwszym miejscu był Łukasz Pacitto, następnie drugi Łukasz Frascari ithe trzeci Henry Cuini.

Dla kategorii średnio-ciężki prymat w końcu poszedł do Paco Wirz, innego zawodnika olimpijskiego, następnie niebieski Francesco Moretti na drugim miejscu i właściciela dla tych ras Fabio Balini trzecich.

Do kategorii ciężkich, pierwsze miejsce zajął Andrea Volpini, następnie Józef Baron na drugim miejscu i przewodniczącego klasy Windsurfer, Charles Widow odthe trzeciej.

ThePierwsze i drugie miejsce, odpowiednio, zamiast juniorów zostały sklasyfikowane Rzymian ewangelistów Mateusza i Louis Pagano, a na trzecim miejscu był James skończył Renifer.